Propozycja
Proponuje dodać boty muzyczne na TS3. Było to by bardzo dużym urozmaiceniem, zapewne dużo osób by się znalazło które by wchodziły na taki kanał muzyczny z botem.
Moją propozycją są 3 rodzaje piosenek:
Disco polo
100% HIT
Rap

Pozdrawiam ~PIX0R
[Obrazek: PNJJfYm.gif]
Odpowiedz
Takie boty kosztują ..

Jakby zrobili zbiórkę to może by ktoś dał na te boty.
[Obrazek: 76561198439421852.png]
                                                              Mio
Odpowiedz
Wiem że kosztują ale jakby właśnie stworzyć taką składke to narazie można by było 1 bota (na próbę dać) z 100% Hitami, wydaje mi się że jeden bot kosztuje 10zl/miesiac
[Obrazek: PNJJfYm.gif]
Odpowiedz
Boty nic nie kosztują jeśli Ts3 jest postawiony na własnym serwerze.
UWAGA!
Jeśli chcesz wdać się ze mną w jakąkolwiek dyskusję, błagam, sprawdź najpierw każde słowo, którego chcesz użyć w słowniku.
Odpowiedz
może nie kosztują ale zabierają "miejsca"? tak to sie nazywa? nie wiem czy miejsca czy cos takiego wybaczcie za błąd
[Obrazek: fUcWpD9.gif]
Odpowiedz
Można też powiedzieć że zajmują sloty, ale każdy mówi po swojemu, więc błędu nie ma Big Grin
[Obrazek: 27e1379a53ad6e3amed.png]
Odpowiedz
Na ts jest 256 slotów na teraz ich wystarcza, więc można by dodać takich kilka.
Odpowiedz
Boty nas nie będą kosztować, bo mamy własny serwer na to przeznaczony.
@".:H3AD-HUNT3R:" chyba chodziło Ci o zasoby serwera? Big Grin myślę, że nie dużo, chociaż nasz serwer nie jest górnych lotów, mogłoby to wpłynąć na jakość TS, jednak by to trzeba było sprawdzić.

Pomysł dosyć spoko, kiedyś już coś takiego było, i @ Znany takie boty robił. @ Znany daj znać czy mógłbyś postawić takiego bota na swoim serwerze, zobaczymy jak to działa.

Poza tym pomyślę nad jakimś funkcjonalnym botem, z którym byłoby można pisać, np pomoc, daj kanał etc. jak będę miał chwilę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości