serwer onlymirage@myxtreme.pl
  • Mod:onlymirage
  • Ilość slotów:20
  • Wiek właściciela:14 1/2,17.5
  • Komunikacja głosowa (TS3) [TAK/NIE]:tak
  • Serwer posiada reklamę [TAK/NIE]:narazie nie:
  • Kontakt (Steam / GG):http://steamcommunity.com/profiles/76561198305202529/ reszta pozniej
  • Hosting:pukawka
  • Parametry serwera lub oferta hostingowa:64tick
  • Link do GameTracker:nwm
  • Jak długo serwer istnieje?:tydzień
  • Jak długo zajmujesz się administracją serwerami?:yyyyy od gdzieś 3miesiące
  • Nieco od siebie (np: twoje inne umiejętności, co wyróżnia twój serwer, czemu chcesz dołączyć etc.):Moje umiejętności:umiem się dogadac,umiem strzelać,i wiele wiele innych......
Odpowiedz
Jakby co to ja pisalem
Odpowiedz
1. Kim jest drugi admin?
2. "umiem się dogadać, strzelać .." to nie są atuty na takie przedsięwzięcie jakim jest administracja serwerem...

Jako że jesteśmy nieustannie otwarci na każdą szansę współpracy, chciałbym 1. sprawdzić serwer pod względem moda 2. zamienić kilka słów na TS.
Odpowiedz
(25 sty, 12:30)RobsoN napisał(a): 1. Kim jest drugi admin?
2. "umiem się dogadać, strzelać .." to nie są atuty na takie przedsięwzięcie jakim jest administracja serwerem...

Jako że jesteśmy nieustannie otwarci na każdą szansę współpracy, chciałbym 1. sprawdzić serwer pod względem moda 2. zamienić kilka słów na TS.

ale chcez ze mną zamienic slowa czy z nim?
Odpowiedz
z nim tzn. z drugim adminem?

Nie wiem, najlepiej jak by była cała administracja
Odpowiedz
(25 sty, 12:41)RobsoN napisał(a): z nim tzn. z drugim adminem?

Nie wiem, najlepiej jak by była cała administracja

jest taki malutki prolem z mi komputer padl i isze na lapku brata a on niema ts3
a wiec moze na steam gadamy albo on z tb only to jak?
Odpowiedz
Na razie @ Znany albo @.:H3AD-HUNT3R: sprawdzi serwer i dopiero wtedy pogadam
Odpowiedz
Tłumaczenie, że nie można wejść na ts bo komputer umarł, a na komputerze brata nie ma to nie jest tłumaczenie. Podać Ci link do instalki? Może masz problem ze znalezieniem? Smile
UWAGA!
Jeśli chcesz wdać się ze mną w jakąkolwiek dyskusję, błagam, sprawdź najpierw każde słowo, którego chcesz użyć w słowniku.
Odpowiedz
@ Spiderman2345 podaj ip serwera...
[Obrazek: fUcWpD9.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości