Mod i reaktywacja
No dobra, sbierami kasy i idziemi na prywatne striptizy
Odpowiedz
Bez spiny proszę Big Grin Ja za 5 dni wracam do Polski i będę miał wtedy trochę więcej czasu to postaram się to ogarnąć.
Odpowiedz
Rozumiem wasze rozgniewanie, ale niestety nie przewidziałem tego, że będę miał tak mało czasu. Niestety w niczym nie możecie pomóc, bo proces instalacji i hosta serwera przystosowanego do tego moda (tym bardziej starszego) jest czasochłonny i wymagającej sporego doświadczenia i wiedzy. Niestety, na głowie mam różne inne rzeczy jak nie prywatne to inne projekty związane również z siecią. Musicie wybaczyć, że to tak długo trwa, ale postaram się jak mogę, żeby serwer był online już przed weekendem. Postaram się wymyślić jakąś rekompensatę .
Odpowiedz
Serwer z modem 1.9 jest online Smile
Odpowiedz
ZAJEBISTY MOD bardzo mi sie podoba. Cos innego wkocnu tylko szkoda ze tak malo ludzi Tongue dodał bym inne mapy bo jest tylko maya ale tak ogolnie super sprawa Big Grin
[Obrazek: c2a0417fc886701f.png]
Zbieram punkty reputacji więc jak możesz to pomóż 
Odpowiedz
Good mod
Odpowiedz
[Obrazek: shot0000.jpg]

Tak prezentował się mod pod koniec 2012 roku. @ RobsoN albo @ Cr1sS może macie skrypty do tego moda? Smile  
Pliki IWD mam jak cos:>
UWAGA!
Jeśli chcesz wdać się ze mną w jakąkolwiek dyskusję, błagam, sprawdź najpierw każde słowo, którego chcesz użyć w słowniku.
Odpowiedz
Oj @ JupiteR'ek raczej skryptów za free nie dostaniesz no chyba że po starej znajomości Big Grin
[Obrazek: 27e1379a53ad6e3amed.png]
Odpowiedz
Nie oczekuje skryptów, raczej uruchomienia serwera z tym modem :>
UWAGA!
Jeśli chcesz wdać się ze mną w jakąkolwiek dyskusję, błagam, sprawdź najpierw każde słowo, którego chcesz użyć w słowniku.
Odpowiedz
Cod2 juz raczej nie bedzie reaktywowany wiec zostały Ci tylko do ogarniecia skrypty Smile
[Obrazek: c2a0417fc886701f.png]
Zbieram punkty reputacji więc jak możesz to pomóż 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości