Telefon
Question 
Tak jak w temacie, chodzi mi dokładnie o telefon marki Xiaomi Mi5x tylko nie zwykły Mi5 a ten z x. Moja narzeczona ma urodziny i postanowiłem jej zakupić właśnie ten telefon czekam już na paczke. Pytanie brzmi czy zrobiłem błąd życia że kupiłem ten telefon bo jest do dupy czy odwrotnie? Chodzi mi o wydajność za cene 1100zł czy lepiej był kupić jakiś inny telefon. Ja posiadam od roku Samsung Galaxy s7 edge i porównując specyfikacje tych telefonów to prawie nie widzę różnicy (jedyna różnica to cena Samsung 3tyś a Xiaomi 1tyś) Podkreśle że moja narzeczona nie jest bardzo wymagająca pod wzgledem telefonu bo ma hujaweja p8 Lite (straszny badziew) a jej się mega podoba.. czekam na wasze opinie

Tutaj daje link ze specyfikacją i wyglądem telefonu http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/mi5x/ 
  • Bateria: 3080mAh 
  • Pamięć: 32GB z powiększeniem do 128GB 
  • Pamięć RAM: 4GB 
  • Procesor: SnapDragon 625 8 rdzeni po 2,00GHz (8x2,00GHz)
  • Dual Sim 
  • 2 aparaty z tyłu po 12mpx i 1 z przodu 5mpx 
  • Rozdzielczość video 3840x2160 30fps czyli chyba możliwość kręcenia w 4k 30fps  2x ZOOM 
  • Czytnik linii papilarnych z tyłu telefonu pod aparatem 
  • System: Android 7.1.1
  • Obsługa internetu LTE 
  • Typ ładowania (tu minus) wyjście z tego co pamiętam typu C czyli microUSB nie bedzie pasować. 
  • Wygląd bardzo przypomina od tyłu i od przodu iPhona 
[Obrazek: c2a0417fc886701f.png]
Zbieram punkty reputacji więc jak możesz to pomóż 
Odpowiedz
Przyjacielu mój na telefonach to ja się za dobrze nie znam no sam posiadam tylko LG k10 2017 i posiada on podobne parametry
Według mnie nie wiem co dziewczyna będzie robić na tym telefonie ale takie wymaganie jej zdecydowanie powinny wystarczyć Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
Dla dziewczyn przede wszystkim ważne są 3 rzeczy:

1. Dobry aparat (przedni  i tylni)
  2. Dużo miejsca
  3. Ładne wykonanie
Poza tym mile widziane dobra bateria i w miarę szybki procesor żeby ogarnąć tego wiecznie zlagowanego snapczata Smile

Nigdy nie miałem, ani nie testowałem telefonów Xaomi, jednak myślę, że ten telefon spełnia te wszystkie normy więc według mnie to strzał w dziesiątkę.
Odpowiedz
No dobra Smile jak paczka dojedzie to dam znać czy telefon daje radę. Dzięki za opinie!
Odpowiedz
Telefon troszkę większy od Samsunga Galaxy s7 edge. Troche wczoraj na nim przesiedzialem i mogę stwierdzić iz gdybym wiedział rok temu ze wyjdzie taki telefon to nigdy by nie kupił s7 tylko poczekalbym rok z moim starym telefonem i zaoszczędzi 2tys bo nie widzę żadnej różnicy w tym xiaomi mi5x.. Samsung to chyba tylko marka dlatego jest taki drogi... polecam za cenę 1tys ten telefon bo jest kozak Smile
Odpowiedz
Xiaomi to może chinczyk jak Huawei ale sam posiadam "honora 7 lite" za 700zl ale jest w miare wystarczający i ładne wyglada ale wracając do xiaomi jest najlepszą opcją w granicy 1000zl na plus:
-bateria
-aparaty
-pamięć ram i pamięć wbudowana
Xiaomi to marka która dopiero w tym roku rozbudowala salony i nie była tak popularna w polsce.Telefon jak najbardziej na plus.
Wystarczy w granicy 1000zł.
Sam mialem go kupić lecz bałem się przesyłki ,która mogłaś przyjśc z chin ale teraz nie ma żadnej obawy.
Polecam tę marke wszystkim osobą ze średnim budżetem.

[Obrazek: GJeff.gif]   POMOGŁEM --> TO DOBRZE <3                                      
Odpowiedz
Moja paczka doleciala w ciągu 2dni z Kielc więc nie było tragedii. Jak bym miał polecić Samsunga s7 a xiaomi mi5x to wybieram xiaomi. Nieco drożej kosztuje xiaomi mi6 ale to już maszyna która nie na prawa się zaciac 6GB RAM 8x2.45GHz coś czuje że xiaomi podbije rynek w przyszłym roku. Już teraz w lombardach sprzedają te telefony. Tylko jak będą chcieli się zareklamować w Polsce to telefony nagle cenowo podskocza do góry bo reklama kosztuje...
Odpowiedz
Nie będę się rozpisywał telefon zajebisty. Tylko ten ma szklane plecy o ile się nie mylę jak coś to polecałbym bodajże A1 to to samo dokładnie tylko bez nakładki MIU dla niektórych może być uciążliwa Big Grin

[Obrazek: Bez-nazwy_qpnaqwe.png]
Odpowiedz
Plastikowy palcujacy się tył Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości