GTA
Witam wszystkich po mojej dłuższej przerwie od forum postanowiłem że trzeba napisać jakiś post bo to słabo będzie ze mną Big Grin

Dzisiaj temat jest bardziej właśnie do gry "GTA" chyba każdy kojarzy tą ExTremalną grę która zachwycała graczy popularnością
i swobodą w grze chyba każdy wie o co w niej tak naprawdę chodzi: misje, serwery, napady, gangi, strzelanie i wiele innych rzeczy prawdziwy raj
gdzie można było zrobić wszystko. Ale jednak ja wrócę do czasów GTA:SA
Pamiętam te czasy co z kolegami się na serwerze jeździło w 4 i się robiło rozpie**** napiszcie mi tu czy wy też lubicie tak czasami wrócić do czegoś starszego
bo na pewno nie jestem jedyną osobą która tak wzbudziła swoje zafascynowanie w tej grze Smile
Lecz teraz jest już GTA V ulepszona graficznie jak i w misjach i możliwościach jeszcze to co mi wiadomo ma być GTA VI.
Możliwości w grach już są coraz większe i grafika jest coraz lepsza co przyciąga graczy.
Stworzyć taką grę przyniosło by zyski sporę.

Napiszcie czy wy też mieliście takie przygody z tą grą i przy okazji podzielcie się która wersja najbardziej wam wpadła w gust.
Odpowiedz
Powiem tak w starych częściach nie lubiłem za bardzo Vice City ale SA już mnie przyciągnęło i od tamtej pory grałem w każda wersje GTA która wchodziła do sklepów lubiłem wchodzić w SA na serwery społecznościowe gdzie zawsze był rozp****** Kochałem SA dopóki komp mi nie padł do komunii nie miałem na czym grać po czym kupiłem sobie ps3 za kasę z komunii i tam od początku zaczęła się przygoda z GTA zacząłem od GTA IV potem tylko grałem i grałem póki nie weszło GTA V w te GTA grałem już na ps4 ale brat się wyprowadził nie ma ps4 nie ma telewizora i od roku siedzę na laptopie grając na DR
Znanego to wszystko co miałem napisać Smile
Odpowiedz
GTA I lub GTA III to dopiero były gry... do tej pory pamietam kody na broń <3
[Obrazek: c2a0417fc886701f.png]
Zbieram punkty reputacji więc jak możesz to pomóż 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości