Kupowanie eP
W sklepie lepiej byłoby żeby można kupować eP za pomocą PSC ponieważ nie wszyscy mają dostęp do smsów i do PayPal. Mam nadzieję że dodacie kupowanie za pomocą PSC. Z góry dziękuję Wink

Ps: Sorki że tak krótko i mało na temat ale zbytnio czasu nie miałem pisac xD
Odpowiedz
To co mi wiadomo to żeby płacić psc to trzeba mieć firmę.
Ale też wiem że można kupić za psc u właścicieli jak się dobrze dogadasz.
Wystarczy napisać Wink
Odpowiedz
Można kupić lecz należy skontaktować się ze mną lub znanym na PW. Zamierzamy wprowadzić to do sklepu, lecz musimy poradzić sobie z kilkoma problemami np. tak jak wspomniał @leesin teorytycznie trzeba posiadać firmę.
Odpowiedz
(24 kwi, 17:51)RobsoN napisał(a): Można kupić lecz należy skontaktować się ze mną lub znanym na PW. Zamierzamy wprowadzić to do sklepu, lecz musimy poradzić sobie z kilkoma problemami np. tak jak wspomniał @leesin teorytycznie trzeba posiadać firmę.

Ach jaki ja "Mądry" Iks de.
Odpowiedz
No to @ RobsoN na co czekasz? Zakladaj firme i bierz dotacje z UE. Big Grin
UWAGA!
Jeśli chcesz wdać się ze mną w jakąkolwiek dyskusję, błagam, sprawdź najpierw każde słowo, którego chcesz użyć w słowniku.
Odpowiedz
(24 kwi, 21:20)Jupiter napisał(a): No to @ RobsoN na co czekasz? Zakladaj firme i bierz dotacje z UE. Big Grin

żeby to było takie miłe i przyjemne jak się wydaje .. Wink
Odpowiedz
Także jestem za tym aby była możliwość kupowania eP za PSC.
Odpowiedz
Niestety tak jak napisałem nie jesteśmy w stanie sami obsługiwać PSC. Możliwe że niedługo zawiążemy współpracę z takimi serwisami typu. Dotpay które to umożliwiają .
Odpowiedz
Wiem, że stary temat ale da się kupować EP za PSC wystarczy napisać na forum a na pewno odpiszę ja znany lub robson i coś sie wymyśli ;P
[Obrazek: fUcWpD9.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości