Call of duty WWII
Bedzie zajebiscziakowa gierka cheche, CoDWWII: eXtreme Big Grin Big Grin
Odpowiedz
Koniecznie musi być Tesla. xD
Odpowiedz
miałem już dawno sie wypowiedzieć ale dopiero sobie przypomniałem po 1. Cod jest zarąbisty pogram na  pewno Wink
po 2. @ RobsoN "Według mnie dobry kierunek Te nowe cody to był taki szit że zagubiłem się po CoD:Ghosts. "Dobrze zasugerowali się bf1", bo jak słyszałem, jest dobry"

ten COD już był przewidywany przed informacją o bf1 jakiś cofnę sie trochę wstecz firma robiąca COD'y przerwała na jakiś czas i inna firma zrobiła kolejną część COD'a z tych nowszych ponieważ od tamtej pory ta pierwsza firma już skupiła się na WWII w 20** nie powiem którym już ta wizja była ale nagle powstał nowy COD tten z tych np "AW" i wtedy zobaczylem informacje ze szykuja od tamtej pory robili własnie WWII 

Dziękuję Big Grin
[Obrazek: fUcWpD9.gif]
Odpowiedz
Od zawsze na zawsze CALL OD DUTY 2 nic tego nie przebije! Największy sentyment że wszystkich gier na świecie mam właśnie do tej gry! Tysiące godzin, miliony fragow, zajebisci ludzie, wspomnienia, serwery, topki, admini aż się łezka w oku kręci Sad
[Obrazek: c2a0417fc886701f.png]
Zbieram punkty reputacji więc jak możesz to pomóż 
Odpowiedz
Czaicie ten motyw ? Grałem sobie w tą weekendową betę WWII co była i już ziomek biegał z aimbotem Big Grin Najgorzej
Odpowiedz
No to fast Big Grin
Jeszcze trochę i nie będzie w co grać jak każdy będzie tylko na hakach grał :/
[Obrazek: 27e1379a53ad6e3amed.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości