Czy nowe aktulizację będą dobrym ruchem dla Epic Games?
Przedstawię Wam parę wycieków oraz pomysłów które znalazły się w plikach gry Fortnite
*Niektóre znalezione tryby oraz mapy
nie zostały oficjalnie potwierdzone przez
Epic Games

Nowy tryb [Latające Wybuchy] - Znalezione w plikach gry nowy tryb [ulepszony] latające wybuchy,
jest to kontynuacja trybu Potężne wybuchy.
Zostaną dodane plecaki odrzutowe [w poprzednich wersjach można było znaleźć je w skrzynkach oraz w zrzutach na normalnym trybie]

Ulepszone Shotguny - W następnych tygodniach zostanie wprowadzona nowa aktualizacja, która wprowadzi bardziej przybliżone obrażenia i celność z shotganów

Gdzie uderzy rakieta ? - W świecie fortnite głównym pytaniem było gdzie uderzy rakieta która została dodania z nowym sezonem. Dzisiaj to już wiemy jakie koordynaty są przypisane do rakiety.  B6 H9 I8 I9 [Mokre Moczary]

Koniec sezonu ? - Wiemy także, że dwa nowe tryby okresowe pojawią się na koniec 4 sezonu. Będzie to 50v50, ale jedna osoba z każdej z drużyn będzie kontrolowała wielkiego Lewiatana. Zespół będzie musiał pomóc w jego eskorcie na Płaczącą Puszczę lub Lepki Lasek. Drużyna przeciwna musi zniszczyć go zanim dotrze do celu. W trybie tym nie będzie budowania. Lewiatan startuje na Mokrych Moczarach i będzie musiał przejść na Płaczącą Puszczę lub Lepki Lasek. Aktualna rola rakiety nadal jest nieznana.
xD
Odpowiedz
fajnie, podoba mi sie i nie moge sie doczekać bo juz wbiłem 100Lvl karnetu wiec nie mam co robić Tongue
[Obrazek: c2a0417fc886701f.png]
Zbieram punkty reputacji więc jak możesz to pomóż 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości