Skarga Black Death
Mapa: Deluxe_v6
Data: 2018-06-27
Steam ID: Niestety nie posiadam
Nick oskarżonego: Black Death #GRAFIK (Tak to on xd)
Mój nick: テディ
Dokładna godzina: koło 18:55
Sugerowana kara: Pouczenie owego ''właściciela'' albo degrad Tongue
Opis: ''Black death'' nałożył na moją osobę perm-muta bez konkretnego powodu/przyczyny.
Czuję się zniesmaczony zaistniałą sytuacją ,ponieważ chwilę po powrocie na deathrun'a otrzymałem niesprawiedliwego muta co uniemożliwia mi 
komunikowanie się z innymi graczami serwera oraz dawania ''free''. Chciałbym żeby winowajca został ukarany w stosowny sposób.
(Pani od polaka byłaby dumna xD)
                                                                                     Pozdrawiam Fronczu ;3 <3
Odpowiedz
Ale wiesz, że to jest jego serwer?
UWAGA!
Jeśli chcesz wdać się ze mną w jakąkolwiek dyskusję, błagam, sprawdź najpierw każde słowo, którego chcesz użyć w słowniku.
Odpowiedz
wytłumaczmy sobie coś oczywiście będę pisał w punktach.
1. "perm-muta" nie perm-mute tylko perm silenca który powoduję, że nie możesz pisać na czacie do innych osób oraz rozmawiać z innymi.
2 po nałożeniu gag'a wytłumaczę od razu (gag- nie możesz komunikować się z innymi osobami na czacie pisemnym) możesz pisać tylko komendy po "!,/" i one działają.
3. już ci daje przyczynę. "to po prostu dam ci perm muta" "TWOJA ODP.: CO TAK SŁABO" "no to perm silenca" "NO I TO ROZUMIEM" "to dać?" "NO DAJ" "/permsilence "twój_nick" 0 " proszę CAPS to jego odp a bez to moje Wink.
4. Pouczenie nie ma mnie za co pouczać nałożyłem na ciebie perm-silenca z twojej własnej woli
5. Degrad? czyli uważasz, że właściciel który stworzył ten serwer powinien zostać zdegradowany?.

DZIĘKUJĘ
[Obrazek: fUcWpD9.gif]
Odpowiedz
Tak dajcie mu degrada bo za dużo sobie pozwala Big Grin
Degrad z właściciela na właścicielkę?
Hedzik nie daj się wykastrować Big Grin
[Obrazek: 27e1379a53ad6e3amed.png]
Odpowiedz
spokojnie @ eXPolak Wink
[Obrazek: fUcWpD9.gif]
Odpowiedz
Jestem ciekawy kto go ukara XD bo wątpię że sam sobie da degrada