Nowy CS??
Najnowsza aktualizacja CS:GO wprowadza dużo zmian w menu oraz w rozgrywce Wink, lecz zacznijmy od początku.
[Obrazek: 6qZpFN9.jpg]
już na początku włączenia gry widać napis CS:GO .
[Obrazek: v4dTSQbl.jpg]
Jak widać w menu dużo się zmieniło praktycznie wszystko, postać stojąca z bronią/rękawiczkami które wybraliście oraz postać też można wybrać.
[Obrazek: ca6PhlTl.jpg]
jak widać po prawej stronie jest lista znajomych oraz nad nią lista rang, może to też oznaczać, że będą wprowadzane nowe rangi do zdobycia. Dlaczego tak uważam? Dodali rangę szkrzydłowych rozgrywek i tą listę rang się rozwija dlatego może być ich więcej lećmy dalej.
[Obrazek: 0ZLlSKSl.jpg]
Menu ekwipunku też zostało zmienione dobre do tego jest pozostawienie paska po prawej stronie, o dziwo dodali do Ekwipunku "Ładunek C4" czyżby mogą być inne odpowiedniki C4?!
[Obrazek: TJs7HlTl.jpg]
Wyposażenie ekwipunku jest schludniejsze oraz można w tym miejscu dopasować jaką ma mieć broń postać w menu głównym ale z tym pózniej.
[Obrazek: ieacqOvl.jpg]
Nowy rodzaj badania broni, Co prawda wygląda ładnie jedynym minusem jest to, że nie można obracać o 360 Stopni ale to tylko byłby malutki dodatek.
[Obrazek: WE9Bk9ul.jpg]
Przeglądanie rękawic też zostało zmienione, zostały one rozciągnięte na cały ekran.
[Obrazek: 3H2ZocIl.jpg]
Przeglądanie demek zostało zmienione również co tu dużo mówic.
[Obrazek: 7hFB18Dl.jpg]
Wybieranie rozgrywki, tryb uproszczony różni się z wybieraniem trybu turniejowego 
na następnym zdjęciu zobaczycie różnice 
[Obrazek: vjnYbpul.jpg]
Tutaj można zobaczyć różnice między wybieraniem trybu gry.
[Obrazek: OCIe3Jdl.jpg]
Ładowanie mapy zostało też zmienione został zmieniony pasek ładowania oraz zaktualizowana mapa.
[Obrazek: zAiX6V6l.jpg]
Wybieranie drużyny jest teraz łatwiejsze, możemy teraz zobaczyć kim gramy. Nie widać tego na SS'ach ale przy wybieraniu drużyny widzimy aktualny ekwipunek który mamy nadany np. w menu lub dla danej postaci.
[Obrazek: pPwITmjl.jpg]
Została zmieniona czcionka/font napisów.
[Obrazek: CH7Tcx7l.jpg]
Przy kupowaniu broni można zobaczyć jaką broń ma nasz członek z drużyny co będzie ułatwiało w wyborze broni.
[Obrazek: 4X64S75l.jpg]
Inne zakończenie rundy, Być może to było w oryginalnej wersji cs'a ale zauważyłem, że są czerwone czaszki gdy umiera członek twojej drużyny.

To wszystko na dzisiaj mam nadzieję, że podobał wam się przegląd aktualizacji do CS:GO
Do następnego.
Odpowiedz
Dobra chyba wracam do CSA hunterku :*
[Obrazek: PNJJfYm.gif]
Odpowiedz
Jutro będzie reaktywacja serwera DR Wink
[Obrazek: fUcWpD9.gif]
Odpowiedz
Kozacko to wygląda

Tu macie linka do oryginalnej prezentacji Smile

Linczek <----- KLIK
Odpowiedz
wypadaj mnie z tym linkiem to ja robie ssy staram sie a ty podajesz link do jakiegos #gowna XDDDD
[Obrazek: fUcWpD9.gif]
Odpowiedz
xDDD Smile nie ma za co misiaczku
Odpowiedz
Fajna prezentacja Smile
[Obrazek: c2a0417fc886701f.png]
Zbieram punkty reputacji więc jak możesz to pomóż 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości