Siema siema, wracam ;D
Siema mordy, chciałbym UB na DR gdyż, sie poprawiłem i nie jestem WULGARNY jak kiedyś <3 I mam nadzieje ze dostane szanse. A i jak coś nie mam "cheatow" bo Znany mi sprwadzal pliki i jak bym mial te ub to prosze nie wyzywajcie mnie od cheata :Big Grin     Dzieki Smile
Odpowiedz
czemu wy piszecie w złych działach? macie dzial odwolanie od bana no kurde az przeniose bo szalu dostane
POMOGŁEM? DAJ +REP
[Obrazek: wqQGpw2.jpg]
Odpowiedz
Witaj darky ponownie.

[Obrazek: GJeff.gif]   POMOGŁEM --> TO DOBRZE <3                                      
Odpowiedz
A moge ub ? Smile
Odpowiedz
i co znowu bedzie tak jak tu np "https://myextreme.pl/showthread.php?tid=599&page=3" "https://myextreme.pl/showthread.php?tid=680&page=2"

teraz powiedz za co chcesz ub 3 raz napisałes w zlym dziale 2 razy sie tlumaczyles ze nie wiesz gdzie dzial po 1 najpierw popatrz sobie forum zobacz gdzie jest jaki dział po drugie po 1 dniu pytasz czy mozesz ub po 3 musze sobię wszystko przemyslec a jesli zobacze jak bylo na pierwszym podaniu to dostajesz i tu bana Wink wiec czekaj cierpliwie
POMOGŁEM? DAJ +REP
[Obrazek: wqQGpw2.jpg]
Odpowiedz
Ja bym nie dawał.
[Obrazek: 27e1379a53ad6e3amed.png]
Odpowiedz
Mówi się do trzech razy sztuka, twoja byłaby czwarta. Jestem na NIE.
Odpowiedz
Hmmm, no nie wiem przecież mnie też kiedyś wyzywałeś. Innych graczy i serwerownie i nie wiem czy można ci zaufać, poza tym dział pomylić. Dziwne Wink Narazie tak jak @ eXPolak jestem na NIE
~Jeśli chcesz możesz dać +rep~
Odpowiedz
Jestem na NIE...
Ile razy można dawać kolejną szanse?
Skoro i tak każdą przej**** więc...
Pomogłem Daj REP+
[Obrazek: A4F93590BE8BDCB22950A59596089D9374F932DC]
Odpowiedz
Jestem na NIE
Ostatnim razem jak był na dr to obrażał graczy i serwer
[Obrazek: 2cdbvo.png]
Odpowiedz