Start Zone
Witam wszystkich.

Ostatnio wpadłem na pomysł wprowadzenia Start Zone To będzie polegało na tym że gracze nie będą mogli się rozpędzać na respie będą się liczyć tylko dobre strefy
żeby wynik na końcu mapy mieć jak najlepszy ten Start Zone musi spowalniać graczy już na 300 speed'a ale też z tym idzie usunięcie obecnych rekordów na wszystkich mapach.
Gracze będą mieli mniej skrótów przez pułapki oraz nie będą mieli rekordów po 9-10 sekund.
Pomogłem Daj REP+
[Obrazek: A4F93590BE8BDCB22950A59596089D9374F932DC]
Odpowiedz
(10 kwi, 07:44)L4ycik napisał(a): Start Zone musi spowalniać graczy już na 300 speed'a ale też z tym idzie usunięcie obecnych rekordów na wszystkich mapach.

Czemu musi? Jak dla mnie to wystarczy tylko zresetować rekordy na mapach.

(11 gru, 16:25)Znany napisał(a): Umiem sprawnie i szybko bhopować (tak/nie) ;

Żeby spełniać ten warunek to raczej nie wolno/można spowolnić graczy.
[Obrazek: 27e1379a53ad6e3amed.png]
Odpowiedz
Mi sie podoba ten pomysł.

[Obrazek: GJeff.gif]   POMOGŁEM --> TO DOBRZE <3                                      
Odpowiedz
(10 kwi, 11:25)eXPolak napisał(a):
(10 kwi, 07:44)L4ycik napisał(a): Start Zone musi spowalniać graczy już na 300 speed'a ale też z tym idzie usunięcie obecnych rekordów na wszystkich mapach.

Czemu musi? Jak dla mnie to wystarczy tylko zresetować rekordy na mapach.

(11 gru, 16:25)Znany napisał(a): Umiem sprawnie i szybko bhopować (tak/nie) ;

Żeby spełniać ten warunek to raczej nie wolno/można spowolnić graczy.

Ale źle mnie zrozumiałeś :/ Chodzi o to że na początku na respie nie będzie można się aż tak rozpędzać tylko będzie trzeba wyjść z Zone żebyś mógł dalej "sprawnie i szybko bhopować"
Pomogłem Daj REP+
[Obrazek: A4F93590BE8BDCB22950A59596089D9374F932DC]
Odpowiedz
Tylko że jak dla mnie to resp jest jedynym takim miejscem bo stamtąd wszystko się zaczyna.
Odpowiedz
Jestem za @ eXPolak sa mapy na ktorych ludzie robia cala mape i sie cofaja np dr_stone, to zapobiegalo by temu. Po drugie liczyly by sie teraz strafe'y w czym skill, a nie predkosc.
Odpowiedz
Wy tam gracie, więc Wy decydujcie bo jak dla mnie jest to nie potrzebne.
Odpowiedz
Fajny pomysł jestem za
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości